poniedziałek, 1 lutego 2010

Zbiorowa pasja

Nie wybrzmiał jeszcze poprzedni zbiór pocztówek od Jasmin a już Anetka, która jak mówi z mamą zainspirowane moim śledztwem wpadły odtąd w istną pasję wyszukiwania dla siebie pocztówek z Tajemniczą Dziewczynką wypatrując je po allegro i ebayu przesłała mi kolejne nowinki.
Dzięki powyższym zdjęciom Mistery Girl z młodszą siostrą w tak częstym towarzystwie wciąż tej samej damy pokazywanej po wielokroć z Mistery girl, damy mającej wiele wspólnych cech w rysach twarzy do obu dziewczynek - jestem już na 99% pewna, że jest to ich matka a owe artystyczne ujęcia dziewczynek z kobietą przypominającą do złudzenia ich matkę są z wielkim prawdopodobieństwem wykonane bezpośrednio przez ich ojca - jak pamiętacie doszłam w toku śledztwa wcześniejszego, że jest ona córką znanego fotografa stąd jej popularny inny jeszcze pseudonim TPD Girl (The Photographer Dauther) co oprócz jej wielkiej popularności jako modela wśród fotografów cesarskich zachwyconych nieopisaną urodą tego dziecka, tłumaczy tak wielką liczbę najwymyślniejszych scenek w jakich najprawdopodobniej ujmował ją ojciec.3 komentarze:

Sara pisze...

Moim zdaniem to absolutnie niemożliwe, aby jej dane personalne nie były znane przy takiej sławie i błąd poszukujących być może polega na tym - a może nie błąd, a specjalnie podsycana sytuacja - że szukają po Internecie, a nie w realu, np. w archiwach itp. Oczywiście ta druga opcja jest trudniejsza i nie dla każdego dostępna, nie każdego wszędzie wpuszczą itp. Ale czy naprawdę niemożliwa? Powinny być relacje we współczesnej jej prasie ze spotkań na dworze, o jej śmierci, że nie wspomnę setek zamówień drukarzy pocztówek, jakie musiały napływać do jej ojca (?). Mam nadzieję, że kiedyś - oby jak najszybciej - dotrzesz do tych informacji:))))

Pozdrawiam z całego serca Ciebie i Maleństwo w brzuchu.

Jasmin pisze...

Kamilo jak się cieszę że kolekcja tak się wzbogaca, będę śledzić dalszy rozwój sytuacji, może uda się dowiedzieć o niej coś więcej, powodzenia.Pozdrawiam cieplutko

TUŚKA pisze...

Hej Kamilo zjrzyj do ASKET'S WORLD http://asketsworld.blogspot.com/
rownież zajmowała sie dziewczynka i jej losami. Mysle, że chodzi o tą samą dziewczynkę. Powodzenia:)