wtorek, 21 kwietnia 2009

Wyróżnienia od Was

Czasem lubię przemilczeć wyróżnienie trochę może dlatego, że jestem zawstydzona, nieco mi dziwnie się afiszować choć zawsze bardzo szczęśliwa i zdumiona. Dziś jednak nie będę się cykać podziękuję publicznie Kochanym Dziewczynom Alicji, która przyznała mi to oto wyróżnienie:

I Nettitce, która dziś zaskoczyła mnie tym oto prezentem serdecznym:

W biedronkowym wyróżnieniu nominacje należy przyznać zwróćcie uwagę na słowo- niby 10 osobom, w serduszkowym- niby 8, razem aż niby 18 i dobrze ja to jeszcze odrobinkę tylko poszerzę bo ja nie umiem się ograniczać w takich sprawach i grać rolę surowego jury a i tak przeczuwam , że serce będzie mnie bolało gdy nie wymienię mnóstwa osób, które doceniam bo się zmęczę tym wymienianiem ot i dlatego pominę:

Globalistce, Ori, Makówce, Joannie, Nettitce, Królewnie, Jasmin62, Katje, Green Canoe, Magodzie ,Cwasi, Sarze, Bogaczce...

Alicji,Madzi ,Dagmarze Fallli, Icie, Anne, DecoMarcie , Pauli 71, Elizze, Li, Kopciuszkowi, Arine...


Każda z Was tworzy na swoim blogu coś tak charakterystycznego dla siebie, coś często tak innego, odkrywczego, twórczego, tchnącego pięknem, estetyką lub po prostu tak bardzo osobistego, Właśnie to cenię, W blogach widzę Wasze osobowosci i dusze i one są takie piękne.
Zaglądam w miarę możliwości to tu, to tam, piszę a czasem mimo wielkiego zachwytu nic nie napiszę, zależy od dnia ale często mnie coś tak za serce dotknie w Waszych przestrzeniach, że to mi zostaje w myślach, często towarzyszy w danym dniu, bywa nierzadko że jak wirusem zarażacie mnie czymś i muszę muszę spróbować tak samo-to Inspirowanie właśnie jest tak cenne... za to Wam bardzo wszystkim wyróżnionym i nie wyróżnionym na skutek mojej nieuwagi i lenistwa w linkowaniu tu blogów, dziękuję.

7 komentarzy:

arsarnem pisze...

Otrzymujesz całkiem zasłużone wyróżnienia:)Gratuluje serdecznie:)

Królewna pisze...

Dziękować :*

Anonimowy pisze...

Jak zawsze ujmująco napisałaś . Podziękowanie i pozdrowienia przesyłam

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Miło mi bardzo:) Dzięki serdeczne.

Elisse pisze...

Kamilo, pięknie dziękuję za wyróżnienie i piękne słowa pozostawione u mnie na blogu. Mam nadzieję,że Twoje życie również powoli wraca do normy.
Bardzo gorąco i serdecznie pozdrawiam

Magoda pisze...

Dziękuję najserdeczniej, odbieram wyróżnienie z radością a, że z twoich rąk - zaszczycona.
Uściski gorące!

globalistka pisze...

Serdeczne dzięki Kamilo za wyróżnienie :) Pozdrawiam.