poniedziałek, 7 lipca 2008

Pocztówki


Przy okazji wizyty w Empiku w celu zakupienia rozreklamowanej, acz bardzo praktycznej książki "Perfekcyjna Pani Domu", telewizyjnej Diwy Ładu i Harmonii Ogniska Domowego - Anthei Turner, która to kilka miesięcy temu wstrząsnęła moim domostwem i zwyczajami zarządzania domem, w posadach, a doświadczenie to chciałam dodatkowo pogłębić, zadziwiając chłopa mojego jaką to ma gospodarną żonę, zboczyłam to tu, to tam pomiędzy regałami i natknęłam się na ścianę pocztówek. Dokładniej zaś na te oto trzy klimatyczne pocztówki.
Uznałam, że będą pasować jak ulał do ikeowskich ramek, od dłuższego czasu w zawieszeniu czekających i chyba powoli tracących nadzieję - na jakiś ciekawy,odpowiedni i uroczy oraz jak zawsze, kiedy to ilość moich wymagań jest zwielokrotniona- pasujący w tym przypadku do zieleni ścian- motyw.
Dzięki temu, działając dłużej przy komputerze dla odpoczynku zmęczonych oczu wystarczy spojrzeć tylko na te soczystozielone detale w czarno - białym kadrze i zaraz robi się lepiej.


patynowana, sosnowa ramka wyglądająca z dołu w dalszym ciągu czeka na zapełnienie, może ktoś ma pomysł

5 komentarzy:

mada pisze...

Śliczne!

festoon pisze...

od tych obrazków bije taki stoicki spokój

Kama pisze...

hehehe:) To genialne więc bo pod tymi obrazkami mój mąż zżera nerwy uzgadniając arcyważne sprawy telefonicznie ze współpracownikami. Przyda się taki uspokajacz.

anne pisze...

świetnie dobrane obrazki :)

www.teatasters.blogspot.com pisze...

Tem minimalizm mnie urzekł...
Pozdrawiam!